2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik pomocniczy - introligatornia

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia Engas drukuje w arkuszowej technologii offsetowej. Specjalizuje się w produkcji opakowań i etykiet z tektury litej, a ofertę uzupełniają inne produkty na podłożach z papieru i kartonu. Drukarnia stosuje certyfikowany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • odbiór gotowej produkcji od maszyn introligatorskich

  • pakowanie na palety lub do kartonów zbiorczych

  • przewożenie na pola odkładcze za pomocą wózków widłowych

  • proste prace pomocnicze na introligatorni

Wymagania:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności manualne

  • dobra organizacja pracy

  • solidność, dokładność

  • dyspozycyjność – praca 2-3 zmianowa od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku oraz premie świąteczne

Administratorem Państwa danych osobowych jest ENGAS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. M. Grażyńskiego 351.

Dane Pani/Pana będą przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, sprostowania oraz ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 761181641