2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podkarpackie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik polowo-magazynowy

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób do prac polowych związanych z uprawą sałaty oraz prac magazynowych polegających na pakowaniu warzyw do sprzedaży.

wynagrodzenie 19-20zł/h na rękę

Wykonywana zadania:

  • siew , sadzenie, pielęgnacja i zbiór towaru

  • zabiegi pielęgnacyjne w trakcie wzrostu: pielenie, rozkładanie włókniny

  • zbiór towaru na otwartym polu lub w tunelach

  • czyszczenie i pakowanie zebranego surowca (obieranie z wierzchnich liści, sortowanie, pakowanie jednostkowe)

  • przygotowywanie towaru do wysyłki (pakowanie w kartony, na palety, etykietowanie)

Wymagania:

  • dyspozycyjność -również w weekendy

  • umiejętność pracy w grupie

  • zaangażowanie i odpowiedzialność przy wykonywanej pracy

    Oferujemy:

  • zakwaterowanie

  • przy dłuższej współpracy możliwość negocjacji stawki

    Lokalizacja gospodarstwa: to okolice Goszczyna/Białobrzeg w województwie Mazowieckim

    W razie pytań oraz aplikacji prosimy o kontakt pod nr: 69*******17

    Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem stanowiska na naszej stronie: karofarm

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913717258