2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Inowrocław
Dodane 20 maja 2024

Pracownik placu recyklingu i magazynu.

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmuję się handlem złomem oraz recyklingiem, przetwarzaniem zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Poszukujemy pracownika placu i magazynu.

Miejsce Pracy: Krusza Zamkowa, koło Inowrocławia 88-101

Obowiązki:

Segregacja oraz klasyfikacja złomu, odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Demontaż zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego

Prace przy załadunkach i rozładunkach towarów

Prace porządkowe na terenie zakładu

Wymagania:

  • Chęć pracy w branży odpadowej, złomowej, recyklingu

  • Komunikatywność

  • Uczciwość

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe.

Zainteresowane osoby proszę o składanie CV wraz z poniższą klauzulą na Olx.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmą Artmet-Duo Ryszard Artwik, Krusza Zamkowa 12, 88-101 Inowrocław, zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji przez.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 592861498