2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bielany
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik pizzerii - Galeria Młociny

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pizzeria sieci LOVE IT poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Pizzerii Love It

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie miłej i profesjonalnej obsługi gości restauracji

  • Przygotowywanie półproduktów oraz wypiekanie pizzy, z dbałością o najwyższą jakość

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o sprzęty

  • Wsparcie restauracji w realizowaniu wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji LOVE IT

  • Tworzenie pozytywnego i zgranego zespołu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Przyjazną atmosferę

Nie wymagamy doświadczenia pracy w gastronomii, wszystkiego Cię nauczymy!

Nasze wymagania:

  • Badania do celów sanitarno - epidemiologicznych (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność i pozytywna energia

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LOVE IT Polska Sp. z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302, ul Połczyńska 104, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.”

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest: LOVE IT Polska Sp. z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302 przy ulicy Połczyńskiej 104(dalej: „Administrator”). Możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem email: prawo.rodo(malpa)rdservices.com.pl we wszystkich sprawach dotyczących twoich danych osobowych i praw z nimi związanych, które wskazujemy poniżej. Celem przetwarzania danych, które podałeś w aplikacji jest realizacja procesu rekrutacji. Do realizacji w/w celu potrzebujemy następujące dane: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, numer telefonu, adres e-mail. Dane przetwarzamy na podstawie twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Rozporządzenie”) oraz na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez podania przez Ciebie imienia (imion) i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenia nie będziemy mogli prowadzić procesu rekrutacji z Twoim udziałem. Podanie danych takich jak numer telefonu lub adres e-mail jest dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie skutkować odrzuceniem twojej aplikacji, lecz w takim przypadku nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą tymi kanałami np. w celu zaproszenia na spotkanie, podania wyniku rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 678352388