2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Świętokrzyskie
  5. Ochrona - Kielce
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik patrolu interwencyjnego

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osób do pracy w: Kielcach I Skarżysku Kamiennej

Opis stanowiska:

• Podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się

sygnału alarmowego

• Sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektu

Wymagania:

• Pozwolenie na broń,

• Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

• Zaświadczenie o niekaralności

• Dyspozycyjność

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne stawki

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umundurowanie

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych jest Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach 25-619, przy ul. Chałubińskiego 42. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez czas trwania rekrutacji. Po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe zniszczone.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910733756