2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chodzież
Dodane 23 maja 2024

pracownik Stacji Paliw Orlen -podjazd

Lokalizacja

Chodzież

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

STACJA PALIW ORLEN zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI KLIENTA NA PODJEŹDZIE  w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin Jeśli szukasz przyjaznego środowiska pracy jesteś uczniem studentem emerytem  lub osobą poszukującą pierwszej pracy i nie tylko chcesz sobie dorobić i pracować w świetnym zespole to zostaw nam swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja:

STACJA PALIW ORLEN SA - Chodzież ul. Ujska 12

Wiek i doświadczenie nie ważne :) – wszystkiego Cię nauczymy !

NASZE WYMAGANIA:

           Otwartość na współpracę z Klientami.

           Zaangażowanie w powierzone zadania.

          Umiejętność pracy w zespole.

TWOJE OBOWIĄZKI JAKO PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA:

           Obsługa klienta wg Standardów Orlen S A.

         Dbanie o ekspozycję towaru oraz czystość i porządek na stacji.

ZAPEWNIAMY:

           28.00 PLN netto - stawka dla uczniów i studentów do 26 roku życia

        Możliwość połączenia pracy ze studiami/szkołą .

     Elastyczny grafik.

        Wsparcie na każdym etapie wdrożenia pracownika.

           Dodatkowe szkolenia e-learningowe.

         Możliwość rozwoju w strukturze firmy.

         Rabaty na produkty, paliwo i usługi z asortymentu stacji paliw Orlen w całym kraju

        Pracę w przyjemnej atmosferze z sympatycznym zespołem.

Postaw na siebie i swój rozwój – aplikuj do nas wysyłając swoje CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 920354931