2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Choszczno
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ogólnobudowlany z Doświadczeniem - Poszukujemy!

Wynagrodzenie

6 900 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Choszczno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku, działającą w branży budowlanej od 2011 roku. Specjalizujemy się w budowie i remontach obiektów dla przemysłu. W związku z rozwojem naszego działu budowlanego poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Ogólnobudowlanego z doświadczeniem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac budowlanych zgodnie z planem i standardami firmy

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia terminowego wykonania zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik budowlanych i standardów bezpieczeństwa

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub możliwość samozatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w uznanej firmie z długą tradycją w branży budowlanej

Jeżeli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w branży budowlanej, nie boi się wyzwań i jest gotowa do nauki - czekamy na Twoje CV!

Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48**********21

Lokalizacja

Choszczno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Choszczno
ID: 662200865