2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mysłowice
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik ogólnobudowlany - utrzymanie budynku

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych, remontowych oraz ogólnobudowlanych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK, murowanie, itd.)

  • Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych

  • Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy

  • Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

  • Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Brak nałogów (alkohol, narkotyki)

  • Zdolności manualne i techniczne

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 920365317