2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Gumieńce
Dodane 14 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany, praca w Szczecinie

Wynagrodzenie

22 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie różnorodnych prac na placu budowy

  • Transportowanie materiałów i narzędzi na terenie budowy

  • Montaż elementów konstrukcyjnych

  • Prace porządkowe na placu budowy

  • Wykonywanie innych czynności związanych z budową, zgodnie z poleceniem przełożonych

Od Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego

  • Umiejętności obsługi podstawowego sprzętu budowlanego

  • Znajomości podstawowych technik budowlanych

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na terenie Szczecina i okolic

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 22 zł/h (zależne od doświadczenia)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 918200711