2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany - praca od zaraz

Wynagrodzenie

33 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie ręcznie wykopów kontrolnych,

  • rozbiórka nawierzchni,

  • współpraca z innymi pracownikami,

  • wykonywanie podsypki i obsypki,

  • obsługa zagęszczarek płytowych i skoczków,

  • zasypywanie wykopów,

  • utrzymywanie porządku na budowie,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

  • proste prace fizyczne

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • motywacja do pracy, zaangażowanie oraz chęci,

  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • praca w godzinach 6-16,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające doświadczenie oraz umiejętności

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911203230