2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Nowe Czarnowo
Dodane 07 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany - Budowa domków modułowych - Stacjonarna

Wynagrodzenie

22 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowe Czarnowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Firma Eco Small House Sp. z o.o. - producent domków mobilnych i modułowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany - produkcja konstrukcji drewnianych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z produkcją konstrukcji drewnianych - łączenie, skręcanie, itd.

  • wykonywanie innych prac okołobudowlanych przy budowie domków mobilnych i modułowych

Wymagania:

  • zaangażowanie, punktualność i rzetelność

  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od kwalifikacji pracownika - do 22 do 35zł brutto / godzinę

  • pracę stacjonarną w zakładzie produkcyjnym w Nowym Czarnowie (obok Gryfina) - brak delegacji

  • pełny etat

  • możliwość rozwoju i poszerzania własnych kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie, praca przez cały rok - nie poszukujemy pracowników tylko na 'wysoki sezon'

  • profesjonalne narzędzia oraz odzież,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV na adres e-mail: ecosmallhouse(małpa)gmail.com

Zapraszamy na nasze strony:

FB - ecosmallhouse

Instagram - ecosmallhouse

www - www.eshouse.eu

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 'Eco Small House Sp. z o.o.'

Lokalizacja

Nowe Czarnowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowe Czarnowo
ID: 760062657