2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane Dzisiaj o 07:55

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuje pracowników do prac przy budowie domów jednorodzinnych

/ Pomocnik ogólnobudowlany

Stawka godzinowa ustalana  w zależności od umiejętności  i zaangażowania w prace

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie terenu budowy, dbanie o porzadek

• Wykonywanie innych zadań związanych z budową, zgodnie z poleceniami przełożonych.

• Drobne prace naprawcze

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na budowie,

• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych,

• Sprawność fizyczna i wytrzymałość, umiejętność wykonywania prac manualnych,

• Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy na budowie,

• Osoby nie majace problemów  z alkoholem

• Zdolność do samodzielnej organizacji pracy,

• Znajomość czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz dokumentacji budowlanej (opcjonalne, ale dodatkowo premiowane),

• Prawo jazdy kategorii B

Mile widziana umiejętność obsługi ładowarki

Wiecej informacji pod nr telefonu

53*******81

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 897649555