2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Chęciny
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Chęciny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Budo-Kris działająca na rynku od ponad 10 lat specjalizuje się w renowacji zabytkowych obiektów, obiektów sakralnych oraz zespołów pałacowych. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko pracownik ogólnobudowlany.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do prac ogólnobudowlanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Praca głównie przy renowacji obiektów zabytkowych.

Wymagania:

  • Uczciwość i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie oraz praktyczna wiedza z zakresu budownictwa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z późniejszym zawarciem umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwości rozwoju i uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów

Wszystkich zainteresowanych oraz osoby chcące uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem: 69*******48 oraz na nasz adres e-mail.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.budo-kris.pl

Lokalizacja

Chęciny,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Chęciny
ID: 617726843