2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Grunwald
MGsolutions
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik ocynkowni w Niemczech, zarobki od 1800 do 2300 EUR na rękę!

Wynagrodzenie

11 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Mgcentral dla Mgsolutions Mgjj Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik ocynkowni - trawersowanie

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy)

Zakres Obowiązków:

  • Powtarzalne prace pomocnicze w ocynkowni
  • Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach
  • Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania:

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni
  • Mile widziane pracownicy mobilni (własny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami do obsługi wózka jezdniowego - dodatkowy (nieobowiązkowy) atut
  • Znajomość języka niem. będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności manualne
  • Dokładność i niezawodność

Naszym Kandydatom Oferujemy:

  • Polsko-niemiecka umowę o pracę na pełny etat (+ możliwość regularnych nadgodzin) – docelowo stała współpraca lub możliwość przejścia z umowy agencyjnej na zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta Ekuz, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Stawki godzinowe: od 14.40 do 15,05 Eur/godz.
  • Od maja 2024 podwyżka stawek podstawowych: od 14,87 Eur do 15,50 Eur/godz.
  • Średnie zarobki netto (na rękę) ok. 1.800-2.100 Eur
  • Możliwa duża ilość nadgodzin - możliwe zarobki w wysokości nawet do 2.300 Eur na rękę!
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych +25% (rozliczane tygodniowo)
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • Płatna dni świąteczne wolne od pracy
  • Urlop wypoczynkowy w wyższym wymiarze 30 dni!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911087821