2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Łagów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Zgorzelec

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łagów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Lokalizacja: Zgorzelec, obiekt handlowy

Wspieramy aktywizację zawodową, dlatego nasze ogłoszenie skierowane jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności lub osób ze statusem ucznia/studenta.

Zadania:

·         Obsługa monitoringu,

·         Obchody obiektu handlowego,

·         Praca w systemie 12h (7-19, 19-7).

Wymagania:

·         Odpowiedzialność oraz spostrzegawczość,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Niekaralność,

·         Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Dodatkowym atutem będzie wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Oferujemy:

·         Umowę zlecenie,

·         Stawkę 27,70zł/h brutto,

·         Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

·         Szkolenia i wsparcie na stanowisku pracy,

·         Narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie,

·         Wsparcie Koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łagów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łagów
ID: 909666144