2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Zabrze
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Zabrze

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Ogólnopolska Firma PILNIE zatrudni pracowników ochrony z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej) do ochrony obiektu biurowy w Zabrzu przy ulicy Wolności.

Zakres obowiązków :

  • praca na recepcji i stanowisku obsługi monitoringu

  • kontrola ruchu osobowego

  • udzielanie informacji i odbieranie poczty przychodzacej

  • obsługa systemów bezpieczeństwa (monitoring i centrala ppoż)

  • obchody wewnątrz i na zewnątrz obiektu

Oferta :

  • umowa o pracę

  • stała praca

  • bardzo dobre warunki pracy (obiekt biurowy Dyrekcja)

  • możliwość uzyskania dodatkowych gratyfikacji finansowych

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 909609383