2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ochrony - z pozwoleniem na broń - Warszawa Centrum

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Solid Security Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na prestiżowe obiekty w centrum Warszawy.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o bezpieczeństwo obiektu
  • Wdrażanie działań prewencyjnych
  • Raportowanie nieprawidłowości do przełożonego

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w ochronie mile widziane
  • Aktualnego wpis na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej i legitymacja na broń
  • Praca z paralizatorem - warunek konieczny
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie o umowy zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie (24,00 zł netto/h)
  • System premii uznaniowych
  • Praca w systemie 12 godzinnym zmianowym lub 12 godzinnym dziennym w dni robocze
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910837172