2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Środa Śląska
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności, Środa Śląska

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Firma Delta Security zatrudni na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY do pracy na obiekcie przemysłowym na terenie Środy Śląskiej

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy w systemie 12H lub 24h pracy

  • stawka: 27,70 zł/h brutto

  • możliwość wypracowania większej ilości godzin niż tylko normatyw, czyli realny wpływ na wyższe zarobki

  • pracę w stabilnej firmie

  • umowa o prace

  • wynagrodzenie wypłacane do 10-tego dnia każdego miesiąca

Wymagamy:

  • niekaralności

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym

  • chęci do pracy

  • dyspozycyjności

Obowiązki:

  • patrole i obchody zakładu

  • raportowanie

  • ochrona przed kradzieżami, zniszczeniem, włamaniami oraz wszelkimi innymi formami szkód stanowi priorytetową część zakresu obowiązków personelu ochrony.

Zadzwoń! Tel. 660 612 853 Marek

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 904117941