2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Warmińsko-mazurskie
  5. Ochrona - Elbląg
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony z KPO/ Grupa Moblina

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Grupy Moblinej

Opis oferty pracy

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na wyznaczonym terenie (kilka obiektów handlowych),
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Poszukujemy osób:

  • Z doświadczeniem w branży ochrony - WARUNEK KONIECZNY,
  • posiadających wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony- WARUNEK KONIECZNY,
  • posiadających prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY,
  • z dobrą obsługą komputera,
  • niekaranych (z oświadczeniem o niekaralności),
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialnych I zdecydowanych,
  • potrafiących pracować zespołowo
  • dyspozycyjnych (różne godziny pracy).

Kwalifikacje

Oferujemy:

  • Służbowy samochód, brak kosztów dojazdu do pracy (w tym możliwość użytku w celach prywatnych) oraz telefon,
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zarówno praca dodatkowa, jak i w pełnym wymiarze godzin,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NW (od nieszczęśliwych wypadków),

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny: 6-9-0-1-0-1-5-8-5

(Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 910508163