2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik ochrony w Galerii Handlowej, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Firma ochroniarska Delta Security poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Security

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover Sport

  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas

  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie

  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe

Poszukujemy osób:

  • Niekaranych

  • Dyspozycyjnych

  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie pracy jako ochroniarz

Zakres obowiązków:

  • Ochrona powierzonego mienia

  • Obchody na terenie obiektu

  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości Kierownikowi.

Prosimy kandydatów o aplikowanie poprzez portal OLX z CV. Na puste aplikacje nie odpowiadamy. Zastrzegamy sobie także prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915196628