2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Warmińsko-mazurskie
  5. Ochrona - Wipsowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony! Praca ochrona! OD ZARAZ!

Lokalizacja

Wipsowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób do pracy jako Pracownik ochrony fizycznej.

Miejsce pracy: Wipsowo

Zakres zadań:

  • nadzór nad powierzonym mieniem i obiektem

  • cykliczne obchody terenu

  • kontrola ruchu osobowego i kołowego.

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

Nie jest wymagane doświadczenie a chęć do rzetelnej pracy.

Zainteresowani ofertą proszeni są o przesłanie aplikacji przez portal Olx. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Wipsowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Wipsowo
ID: 912900507