2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Toruń
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Operator monitoringu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Szukasz stabilnej pracy w ochronie?

Dołącz do nas i zadbaj z nami o bezpieczeństwo na terenie sklepu Leroy Merlin w Toruniu.

Praca w systemie zmianowym, według harmonogramu.

Wymagania:

· Znajomość MS Office (WORD, EXCEL),

· Umiejętność obsługi komputera,

· Niekaralność,

· Mile widziane doświadczenie na stanowisku monitoringu.

Zakres obowiązków:

· Obsługa monitoringu wizyjnego,

· Wykrywanie kradzieży na terenie sklepu za pomocą monitoringu,

· Ujmowanie sprawców kradzieży,

· Obsługa centrali PPOŻ Weryfikacja zakupionego towaru na podstawie paragonów,

· Dbałość o mienie sklepu oraz zdrowie pracowników.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie

· Pełne umundurowanie i narzędzia niezbędne do pracy

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

· Miłą atmosferę pracy.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 72*******21, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 905947313