2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Leszno
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Ochrony - Ochrona imprez masowych

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Leszno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY - oferta dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja:

Leszno - imprezy masowe

Dni i godziny pracy: Weekendy zmiany 6 - 12h ( zależy od imprezy )

Zakres obowiązków: ochrona imprez masowych

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie

  • umundurowanie

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 15-tego każdego miesiąca (umowa zlecenie)

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu;

Wymagania:

  • szkolenie z imprez masowych ( wymóg konieczny, pomagamy w wyrobieniu wymaganych dokumentów )

  • doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, logistycznych lub biurowych będzie dużym atutem

  • kultura osobista i opanowanie

  • spostrzegawczość i podzielna uwaga;

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 920325276