2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik ochrony mienia

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma MUSI NOVUM Sp. z o.o. (ZPCHR) działając na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością poszukuje pracowników ochrony fizycznej na spokojnym obiekcie w Warszawie . Oferta dedykowana jest dla osób (kobiet i mężczyzn) z orzeczoną niepełnosprawnością bądź rencistów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnię w oparciu o Umowę o pracę cały etat

  • Terminowość wypłat wynagrodzenia do 10

  • Dodatek za pracę w porze nocnej

  • Spokojna praca

Zakres obowiązków:

  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego

Wymagania:

  • Niekaralność,

  • Orzeczenie o niepełnosprawności,

  • Chęci do pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do wysłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji za pośrednictwem e-maila: otpruszkow(małpa)musinovum.pl, bądź kontakt telefoniczny 60*******80

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 667819587