2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Podlaskie
  5. Ochrona - Bielsk Podlaski
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Lewki

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony - obiekt w Lewkach

Miejsce pracy: Lewki

Główne zadania:

  • Stała ochrona mienia;

  • Obchody na terenie obiektu;

  • Kontrola ruchu osobowego;

Wymagania

  • Dyspozycyjność, sumienność;

  • Podstawowa znajomość obsługi Komputera;

  • Mile widziane orzeczenie o st. niepełnosprawności umiarkowanym

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca w systemie grafikowym 12 h 7-19, 19-7

  • Współpracę z firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku pracy

  • Umundurowanie

  • Możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel 51*******75 lub sms Ochrona lewki po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44 lub o przesłanie CV przez portal

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat .Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 904072018