2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Olkusz
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Grupa Interwencyjna

Wynagrodzenie

4 240 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Pracownik Ochrony – Grupa Interwencyjna

Miejsce pracy: Olkusz

Twój zakres obowiązków

  • Patrolowanie obiektów,

  • Zamykanie i otwieranie obiektów,

  • Przeciwdziałanie aktom wandalizmu i dewastacji mienia,

  • Podejmowanie interwencji wobec osób zagrażającym bezpieczeństwu obiektu.

  • Współpraca z Centrum Monitorowania Alarmów

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w patrolach interwencyjnych lub konwojach

To oferujemy

  • System pracy 24 godzinny

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo - do 10 każdego miesiąca,

  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

  • Umundurowanie,

  • Szkolenia z zakresu ochrony

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania CV

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 9-14 pn - pt

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 902663204