2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Zachodniopomorskie
  5. Ochrona - Lipiany
Dodane 28 maja 2024

Pracownik ochrony fizycznej - asystent dostaw nocnych – Lipiany

Lokalizacja

Lipiany

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Solid Security zatrudni pracownika ochrony w Lipianach do przyjmowania dostaw nocnych na sklepie Biedronka Sprawdź, jak blisko może być teraz Twoja nowa praca.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona powierzonego mienia i osób
  • Przyjmowanie dostaw nocnych
  • Prowadzenie dokumentacji obiektowej

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji
  • Osoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowane, sumienne, odpowiedzialne

Mile widziane:

  • Mile widziane prawo jazdy oraz prywatny samochód
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności - nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 55,99 zł brutto od 1 przyjętej dostawy
  • Zatrudnienei w oparciu o umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce
  • Podnoszenie kwalifikacji
  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Lokalizacja pracy uwzględniająca potrzeby pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lipiany,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Lipiany
ID: 918222935