2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Warmińsko-mazurskie
  5. Ochrona - Ostróda
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Fizycznej- Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej-Aktywizaja Osób Niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Ostróda/Samborowo

Wymagania:

  • Obsługa komputera (minimum podstawowa)

  • Dyspozycyjność

  • Punktualność, sprawność fizyczna,

  • Orzeczenie o niepełnosprawności (Umiarkowane)

  • Doświadczenie (Mile widziane)

Główne zadania:

  • Weryfikowanie ruchu osobowego oraz samochodowego

  • Praca w godzinach nocnych

  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

  • Realizowanie obchodów w wyznaczonych godzinach

  • Zapobieganie dewastacjom mienia

 Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia od ZARAZ na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w systemie 12-16h

  • Premie uznaniową po 3miesiącach pracy

  • Przeszkolenie na obiekcie

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10– tego każdego miesiąca,

 Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

  • Dofinansowanie do leków i okularów,

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu ,

  • Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

  • Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel. 51*******04

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:   Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat . Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A.Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 913869100