2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Otwock
Dodane 20 maja 2024

Pracownik ochrony fizycznej 20zł netto obiekt przemysłowy GRÓDEK

Wynagrodzenie

27,70 - 27,78 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ochrony z wieloletnim stażem na rynku pracy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony / Praca na obiekcie przemysłowym.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji

  • praca na monitoringu + co 2h obchód obiektu

  • raportowanie nieprawidłowości do przełożonego

  • reagowanie w sytuacji zagrożeń

Wymagania:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności lub student

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • ​Zaangażowanie​

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • Stawka 20zł/h netto

  • Umowa o pracę

  • 180h/200h miesięcznie

  • Praca po 24h dziennie w weekendy

  • Zmiana od godz. 15:00 do 07:00

  • Wdrożenie oraz opiekę przełożonego

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 918010029