2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Praga-Północ
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ochrony

Wynagrodzenie

4 242 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis firmy

Jako Zakład Pracy Chronionej zapraszamy do współpracy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie. Dołącz do naszego Zespołu!

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ORAZ PRACOWNIKÓW KWALIFIKOWANYCH

Lokalizacja: WARSZAWA

- praca zmianowa godzinach dziennych i nocnych

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,

  • ·regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych ·

  • prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie

  • działania porządkowo - informacyjne

  • ocena bezpieczeństwa oraz współpraca z służbami porządkowymi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca,

  • kompletne, bezpłatne umundurowanie

  • możliwość ubezpieczeń grupowych

  • dofinansowanie między innymi do rehabilitacji, leków, okularów, dojazdów do prac

Kwalifikacje

  • doświadczenie pracy w ochronie,

  • niekaralność,

  • dobra sprawność psychofizyczna,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • zdecydowanie,

  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej.

Poszukujemy pracowników z okolic: BEMOWO, WOLA, OCHOTA , ŻOLIBORZ, PRAGA - Północ , Praga - Południe

Kontakt telefoniczny pod numerem 66*******55 lub 66*******21

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914629743