2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Myszków
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Ochrony

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Protector Ochrona w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: KOZIEGŁOWY/MYSZKÓW

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji obiektu

  • Kontrola towarowa,

  • Kontrola dostaw, zabezpieczanie towarów,

  • Obsługa programów związanych z ruchem towarowym.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • dyspozycyjność, punktualność oraz wysoka kultura osobista,

  • niekaralność (wymagane zaświadczenie),

  • mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności II lub I stopnia.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej na rynku firmie

- Umowę o pracę/zlecenie

- Elastyczny czas pracy

- Stawka zależy od obiektu

- Premia za osiągnięcia w pracy

- Szczegółowe wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej w zależności od posiadanego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Kontaktujemy się w przypadku zainteresowania konkretną kandydaturą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 50*****44 / 57*****56 lub o przesłanie CV za pomocą portalu w godzinach 8.00 - 15.00.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest PROTECTOR OCHRONA Sp. z o. o . ul. Słowackiego 724 - pokaż numer telefonu - Myszków Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 606183243