2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik obsługi zmywaka w Restauracja/barka Kraków

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja na barce położona w lokalizacji nad Wisłą w Krakowie, poszukuje energicznego i zaangażowanego pracownika/pracownicy na stanowisko obsługi zmywaka.

Obowiązki:

  • Mycie naczyń, sztućców oraz sprzętu kuchennego zgodnie z obowiązującymi standardami higieny i bezpieczeństwa.

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

  • Dbanie o prawidłowe segregowanie i utylizację odpadów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Posiadanie książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane, jednak nie jest wymagane - zapewniamy pełne szkolenie.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

  • Elastyczne godziny pracy.

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV przez Olx

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909661162