2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Niepołomice
Dodane 04 maja 2024

Pracownik Obsługi Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wypożyczalnia maszyn budowlanych SEVE Sp. z o. o. z siedzibą w Niepołomicach, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wynajem sprzętu budowlanego w Oddziale Wypożyczalni

  • Koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej wynajmu sprzętu

  • Obsługa klienta - wydawanie i przyjmowanie sprzętu, sprawdzanie stanu technicznego, instruktaż obsługi sprzętu oraz pomoc w jego załadunku i rozładunku

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej m.in. obsługa magazynu zasobów i zapasów (np. zamawianie części do maszyn, akcesoriów)

  • Koordynowanie obsługi serwisowej maszyn budowlanych w zakresie przeglądów okresowych oraz badań UDT

  • Współpraca z dostawcami, serwisantami, spedytorami oraz z pracownikami biura,

Wymagania:

  • Nastawienie na pracę z klientem oraz pozytywna energia

  • Samodzielności w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office: Excel)

  • Wykształcenie co najmniej średnie

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Prawo jazdy kat. B+E

  • Znajomość funkcjonowania sprzętu będącego w ofercie firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca w biurze

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Seve Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest SEVE Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, przy ul. Płaszowska 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 811160998