2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Pracownik obsługi w punkcie zakładów bukmacherskich

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i przyjaznej atmosfery, co daje nam poczucie „drugiego domu”. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie - dlatego poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielą nasze wartości. W związku z prężnym rozwojem grupy poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI

Lokalizacja: Warszawa Aleje Jerozolimskie

Twój zakres obowiązków:

· obsługa klienta

· dbanie o czystość w lokalu w wymaganym standardzie,

-informowanie klientów o produktach i ofercie

Nasze wymagania:

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

· samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

· skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

· wysoka kultura osobista

· umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

To oferujemy:

· wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

· przyjazną atmosferę w pracy,

· brak nudy! realizujemy wiele ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918898983