2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
Joanna
Dodane 14 maja 2024

Pracownik Obsługi technicznej

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

BELFOR Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern o bogatej kulturze organizacyjnej, światowy lider w swojej branży, świadczący usługi w zakresie usuwania szkód pożarowych i zalaniowych.

www.belfor.pl

Poszukujemy kandydata na stanowisko

PRACOWNIK OBSŁUGI

TECHNICZNEJ

Miejsce pracy: KATOWICE

ZADANIA:

- usuwanie szkód spowodowanych przez pożary, zalania i inne

- pomoc przy obsłudze urządzeń osuszających

- współpraca przy realizacji zleceń usuwania szkód

OCZEKIWANIA:

- chęć i zaangażowanie do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- chęć nauki nowych czynności

- gotowość do wyjazdów służbowych

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane posiadanie uprawnienia /SEP/, uprawnienia na wózki lub inne

OFERTA:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- interesująca praca w profesjonalnym zespole

- atrakcyjne warunki pracy

- szeroki pakiet socjalny obejmujący świadczenia pozapłacowe

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

- uczestnictwo w programie MyBenefit.

Firma Belfor Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 806029855