2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Szczecin
  7. Pozostałe w Zdrowie - Centrum
Dodane 27 maja 2024

Pracownik obsługi strefy saun park wodny Fabryka Wody

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·       monitorowanie strefy saun i potrzeb klientów

·       przygotowywanie i przeprowadzanie seansów parowych

·       obsługa recepcji strefy saun- udzielanie informacji, sprzedaż

·       współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

Nasze wymagania:

·       brak przeciwskazań do pracy w wysokiej temperaturze

·       sprawność fizyczna

·       kreatywność

·       samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

·       znajomość języków obcych

·       doświadczenie w prowadzeniu seansów parowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia

·       możliwość rozwoju i szkoleń

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

·       benefity przewidziane regulaminem obiektu

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 883732904