2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kozłów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik obsługi stacji na MOP Rachowice

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kozłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Stacja Paliw MOL poszukuje osoby na stanowisko Pracownik obsługi stacji .

Stacja zlokalizowana jest przy Autostradzie A4 w kierunku Katowic w odległości 15km od centrum Gliwic.

Istnieje również możliwość dojechania do stacji od strony miejscowości Kozłów bramą ewakuacyjną.

Oferujemy:

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

- dodatek za pracę w święta i niedziele wolne od handlu

- zniżki na paliwo oraz ofertę gastronomiczną w tym SUBWAY

- nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,

- możliwość zdobycia doświadczenia

- prywatną opiekę medyczną,

- atrakcyjne ubezpieczenia grupowe,

Szukamy osób:

- otwartych na kontakt z Klientami

- gotowych do pracy w systemie zmianowym

- zaangażowanych i chętnych do nauki

- nastawionych na współpracę

Podstawowe zadania:

- profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci MOL

- zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

- dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

- przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Dokładne warunki płacowe oraz system premiowy omówiony będzie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV Prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Kozłów,

Śląskie

Śląskie, Kozłów
ID: 670354462