2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Czarnochowice
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik obsługi śniadań w hotelu

Lokalizacja

Czarnochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja hotelowa zatrudni pracownika do obsługi śniadań. Praca od 6.00-13.00

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepid

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym

  • Dyspozycyjność, praca również w weekendy

  • Mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:

-przygotowanie bufetu śniadaniowego,

-obsługa kelnerska Gości podczas śniadań z zachowaniem wyznaczonych standardów,

-dbanie o estetyczny wygląd bufetu śniadaniowego,

-uzupełnianie asortymentu bufetu śniadaniowego,

-przygotowywanie ciepłych posiłków śniadaniowych na kuchni

-utrzymanie restauracji w czystości i zaplecza kelnerskiego

-bieżące porządki i prace porządkowe, zmywanie naczyń.

Lokalizacja

Czarnochowice,

Małopolskie

Małopolskie, Czarnochowice
ID: 905956280