2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Mokotów
Dodane 03 czerwca 2024

Pracownik Obsługi Sklepu Internetowego i Stacjonarnego 36h tygodniowo

Wynagrodzenie

4 600 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Idealny Sen zatrudni pracownika do obsługi sklepu internetowego i stacjonarnego z artykułami pościelowymi na ul. Puławskiej w Warszawie.

Zakres obowiązków:

·        Obsługa klientów sklepu internetowego oraz Allegro

·        Obsługa zamówień składanych przez klientów

·        Obsługa korespondencji e-mailowej Outlook

·        W sklepie stacjonarnym - obsługa klientów, sprzedaż towarów, przyjmowanie dostaw.

Nasze oczekiwania:

·        Doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientem

·        Komunikatywności i swobody w nawiązywaniu kontaktów

·        Cierpliwość, rzetelność i miłe usposobienie

·        Dobra organizacja pracy

Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce (SubiektGT, Outlook, E-sklep)

Oferujemy umowa o pracę po okresie próbnym lub dowolny rodzaj umowy. Praca od 10:00 do 18:00 4 dni w tygodniu (jeden dzień wolny w tygodniu) oraz od 10:00 do 14:00 W KAŻDĄ SOBOTĘ (36h).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920140537