2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Borek Wielkopolski
Dodane 27 maja 2024

Pracownik obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Borek Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TID Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dystrybutor akcesoriów do samochodów ciężarowych prowadzący sprzedaż wysyłkową. Działając na rynku od 2019 roku uzyskaliśmy autoryzację oraz wyłączność dystrybucji na terenie Polski takich akcesoriów jak spoilery SolarGuard, oświetlenie Flextra.

W związku z realizacją określonej strategii rozwoju sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

- Pracownik obsługi sklepu internetowego

Podstawowym jednakże nieobowiązkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z samochodami ciężarowymi a także działalność w zakresie pogłębiania wiedzy we własnym zakresie. Oczywiście nieznajomość powyższych zagadnień nie skreśla kandydata z listy zgłoszeń jednakże wymagamy chęci rozwoju wiedzy we wskazanym zakresie.

Zakres zadań należących do powyższego stanowiska:

  • Obsługa zamówień:

    • Kompletacja zamówień do wysyłki

    • Weryfikacja dostępności produktów na potrzeby wysyłki

    • Konsultacja z klientem zmian w zamówieniu

    • Obsługa zwrotów / reklamacji

  • Obsługa sklepu internetowego:

    • Aktualizacja stanów magazynowych w systemie Prestashop

    • Dodawanie/aktualizacja produktów w systemie Prestashop

    • Reagowanie na ewentualne błędy w funkcjonowaniu systemu Prestashop

  • Obsługa magazynu

    • Dbałość o porządek i schludność miejsca pracy

    • Weryfikacja stanów magazynowych

    • Inwentaryzacja

    • Kontrola nad poprawną lokalizacją poszczególnych produktów

    • W zależności od umiejętności kandydata - przygotowywanie projektów produktów zlecanych do kooperantów

  • Obsługa stron Facebook i Instagram

    • Dodawanie postów

    • Monitorowanie aktywności użytkowników na stronach firmy

    • Prowadzenie korespondencji z klientami przez komunikatory / odpowiadanie na zapytania

Wymagania, które stawiamy przed kandydatem podzieliliśmy na dwie grupy:

Wymagania obowiązkowe:

  • Komunikatywność

  • Biegła znajomość obsługi komputera wraz z pakietem Office oraz programem pocztowym typu Thunderbird

  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja osobista, która przekłada się na organizację w pracy

  • Biegła obsługa korespondencji mailowej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury w udzielanych odpowiedziach

  • Chęć wprowadzania zmian i stałego doskonalenia w zakresie wykonywanej pracy. Chęć poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych usprawniających działalność sklepu internetowego

Wymagania dodatkowe. W przypadku nieposiadania poniższych umiejętności wymagamy chęci doskonalenia się w poniższym zakresie – nie ograniczamy żadnego kandydata jeżeli wyrazi chęć nauki i rozwoju pod naszymi skrzydłami.

  • Znajomość obsługi oprogramowania CorelDraw i/lub Photoshop

  • Orientacja w zagadnieniach związanych z samochodami ciężarowymi i ich tuningiem

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi systemów i platform sprzedażowych takich jak Baselinker, Allegro, Amazon, eBay

  • Umiejętność obsługi urządzeń poligraficznych jak np. ploter tnący

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki

Bazując na powyższych wymaganiach jesteśmy świadomi, że kandydat chcący podjąć pracę w naszym zespole będzie musiał wykazać się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań. Dlatego dla osoby, która zdecyduje się podjąć z nami współpracę przygotowaliśmy:

  • Umowę-zlecenie na okres początkowy tj czas, który będzie poświęcony na naukę specyfiki naszej działalności. Po tym okresie chcielibyśmy przejść na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

  • Możliwość rozwoju nie tylko w zakresie opisanym powyżej ale także dajemy możliwość awansu na stanowiska samodzielne z uwagi na bardzo szeroki plany rozwoju naszej firmy polegające na uruchomieniu kolejnych sklepów internetowych.

  • Flagowy smartfon iPhone lub Samsung do dyspozycji, który będzie również znakomitym narzędziem w realizacji powierzonych zadań.

  • W razie potrzeby flagowy laptop DELL lub Lenovo będący doskonałym narzędziem zarówno do pracy jak i do użytku prywatnego

  • Dofinansowanie wszelkiego rodzaju kursów, których zagadnienia znajdą odzwierciedlenie w działalności naszej firmy – w tym kursy językowe

  • Pracę stacjonarną w trybie dziennym (8h) - od poniedziałku do piątku

  • Możliwość uczestnictwa w najlepszych krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z tematyką tuningu ciężarówek takich jak Master Truck (PL), Łowicki Trucker King (PL), Truckshow Podlasie (PL), Pomorska Miss Scania (PL), Truckshow Ciney (BE), Truckstar Assen (NL), Skane Truckshow (SE) itp.

  • Członkostwo w zespole tworzących jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów związanych z tematyką ciężarówek w Polsce.

Lokalizacja

Borek Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Borek Wielkopolski
ID: 919453401