2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik obsługi sekretariatu ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel SA poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Pracownik obsługi sekretariatu z j.angielskim

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Zakres Obowiązków:

·            Czynności związane z obiegiem dokumentów, korespondencji ogólnofirmowej oraz wprowadzanie danych do systemu,

·        Umiejętność wystawiania faktur, wsparcie i współpraca z pionem finansowym

·            Rejestrowanie i obsługa poczty przychodzącej oraz wychodzącej, nadawanie i odbiór paczek,

·            Segregacja i archiwizacja dokumentów, skanowanie, kserowanie, laminowanie, bindowanie,

·            Monitorowanie zużycia materiałów biurowych i zarządzanie ich stanami,

·            Wsparcie administracyjne związane z organizacją podróży służbowych, zarządzanie samochodami, telefonami służbowymi itp.,

·            Organizacja i obsługa spotkań biznesowych,

·            Wsparcie kadry zarządzającej w codziennych zadaniach wymagających szybkiej i sprawnej reakcji.

Oczekiwania:

·        Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,

·        Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

·        Obsługa komputera i pakietu MS Office,

·        Prawo jazdy kat.B,

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, mile widziane doświadczenie w księgowości/rachunkowości/finansach

Oferujemy:

·            Ciekawą pracę pełną wyzwań,

·            Stabilne warunki zatrudnienia,

·            Umowa o pracę,

·            Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

·            Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel SA z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju 44-335 przy Al. Jana Pawła II 6 wpisanym do rejestru przedsiębiorców

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 908707825