2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Zwierzyniec
Dodane 22 maja 2024

Pracownik obsługi parkingu - Odkryj-Parking lotnisko Balice.

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Odkryj-Parking zlokalizowany jest 500 metrów od terminala odlotów i przylotów lotniska Kraków - Balice.

Oferujemy darmowy i wygodny transfer z lotniska jak i na lotnisko jednym z naszych komfortowych busów.

Pracownik obsługi parkingu

 Miejsce pracy: Odkryj-Parking Balice

Zadania:

  • obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • transport klientów z i na lotnisko opieka nad powierzonymi samochodami

Wymagania:

chęci do pracy,

prawo jazdy kat. B,

  dyspozycyjność w weekendy punktualność i odpowiedzialność,

wysoka kultura osobista cierpliwość oraz wyrozumiałość w rozmowie z klientami

samodzielność i zdolność do rozwiązywania problemów

umiejętność pracy w zespole

  mile widziana znajomość j. angielskiego,

OFERUJEMY :

-umowa zlecenie

-odzież służbową

-elastyczne godziny pracy

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 753290472