2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Folwark
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik obsługi łamiarni

Lokalizacja

Folwark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Heidelberg Materials Polska – wiodący producent cementu, betonu towarowego i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu Heidelberg Materials poszukuje kandydatów do spółki Górażdże Cement S.A. na stanowisko:

Miejsce pracy: Kopalnia Folwark

Główne zadania:

  • Utrzymanie porządku na stacjach przesypowych,

  • Obsługa urządzeń ciągu transportowego

  • Prowadzenie kontroli stanu technicznego, przestrzeganie terminów przeglądów serwisowych

  • Ciągła ocena stanu bezpieczeństwa własnego i współpracowników w czasie pracy

  • Przygotowywanie sprzętu do przeglądów i napraw, dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Elastyczność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Mile widziane uprawnienia na koparki, ładowarki, spycharki oraz prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie;

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia;

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. dofinansowanie wczasów turystycznych, opieka medyczna, karta MultiSport, karty obiadowe i wiele innych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższy formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Folwark,

Opolskie

Opolskie, Folwark
ID: 896185599