2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Rawa Mazowiecka
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klimatyzacji

Wynagrodzenie

27 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków: wykonywanie prac serwisowych (konserwacja, przeglądy, naprawy, montaże) w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych na obiektach obsługiwanych przez firmę oraz w pojazdach.

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektromechanik lub pokrewne), dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność. Chęć do podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie. Możliwość przyuczenia do zawodu oraz uczestnictwa w kursach specjalistycznych.

Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy dla osób uczących się.

Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji).

Oferty prosimy składać na adres mailowy lub telefonicznie 60*******84

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 912200953