2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Nowa Wieś Wrocławska
Compass Group
Dodane Dzisiaj o 12:22

Pracownik obsługi klienta z pracą na kuchni

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska ul. Ryszarda Chomicza 11A (Restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 i w sobotę w godz. 8.30-14.30.

Opis stanowiska:

• Prace pomocnicze na kuchni,

• Nakładanie i wydawanie posiłków,

• Rejestracja sprzedaży na kasie.

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

• Zmywanie naczyń.

Wymagania:

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie,

• Umowę zlecenia,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 907402222