2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Tychy
Compass Group
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klienta z obsługą kasy na 3/4 etatu

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w restauracji pracowniczej na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA na 3/4 etatu

Miejsce pracy: Tychy ul. Strefowa 31 (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-19.00 lub 11.00-19.00.

Wolne niedziele.

Opis stanowiska:

• Nakładanie i wydawanie posiłków

• Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

• Prace pomocnicze na kuchni

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Umowę zlecenia,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Elastyczne grafik,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909406528