2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Ostrów Wielkopolski
Dodane 15 maja 2024

Pracownik obsługi klienta z j. niemieckim (Transport i Logistyka)

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma JIT Logistik działa w branży TSL od 2013 r. Mamy bogate doświadczenie na arenie międzynarodowej oferując kompleksową obsługę transportowo – spedycyjno - logistyczną, a naszym „core-businessem” jest transport krytyczny czasowo. W myśl zasady „just in time” zapewniamy naszym klientom szybką i terminową dostawę. Wysoki poziom usług jest naszym priorytetem, dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klientów i stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik obsługi klienta z językiem niemieckim

Główny zakres obowiązków:

-przyjmowanie, organizowanie oraz monitorowanie zleceń transportowych i spedycyjnych

-zarządzanie procesami transportowymi i spedycyjnymi

-nadzorowanie prawidłowej dokumentacji transportowej i spedycyjnej oraz jej obiegu w firmie

-współpraca z przewoźnikami rzetelna i profesjonalna obsługa klientów

-udział w bieżących zadaniach firmy, wsparcie operacyjne różnych działów firmy

-dbałość o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń

Nasze wymagania:

-znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (wymóg konieczny)

-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

-łatwość nawiązywania kontaktów,

-elastyczność dokładność oraz terminowość w działaniu,

-skrupulatność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

-doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy wielozadaniowej i szybkiego reagowania na zmiany

-umiejętność pracy w zespole, a przede wszystkim pod presją czasu

Oferujemy:

-pracę w firmie o stabilnej pozycji i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

-dołączenie do zespołu, który darzy się szacunkiem i sympatią;

-atrakcyjne wynagrodzenie;

-szacunek przełożonego i świetną atmosferę;

-możliwość rozwoju kwalifikacji pod okiem doświadczonych specjalistów;

-pakiet Multisport;

-szkolenia z zakresu transportu drogowego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o aplikowanie przez portal, bądź przesłanie wiadomości prywatnej przez OLX. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 848549861