2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Targówek
Dodane 15 maja 2024

Pracownik obsługi klienta w sklepie i serwisie rowerowym Sport Bike

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

*Lokalizacja:* Warszawa, ul. Łodygowa 27

Sport Bike to dynamicznie rozwijająca się firma z branży rowerowej, która oferuje szeroki asortyment rowerów, akcesoriów oraz profesjonalne usługi serwisowe. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika obsługi klienta*. Jeśli pasjonujesz się rowerami i lubisz pracę z ludźmi, dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

- *Obsługa klienta:* Udzielanie informacji na temat oferowanych produktów i usług, pomoc w dokonywaniu wyborów zakupowych.

- *Dbałość o ekspozycję sklepową:* Zapewnienie atrakcyjnej prezentacji produktów, utrzymywanie porządku i organizacji ekspozycji.

- *Utrzymywanie dobrych relacji z klientami:* Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, obsługa po sprzedażowa, rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji.

- *Przyjmowanie i realizacja zamówień:* Przyjmowanie zamówień od klientów, zarządzanie procesem realizacji zamówień, informowanie klientów o statusie zamówienia.

- *Wsparcie serwisowe:* Przyjmowanie rowerów do serwisu, udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług serwisowych, koordynowanie terminów realizacji usług.

- *Promocja:* Aktywne uczestnictwo w promowaniu sklepu i jego oferty, w tym poprzez media społecznościowe i inne kanały komunikacji.

Wymagania:

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Zorientowanie na klienta i umiejętność budowania długotrwałych relacji.

- Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży rowerowej.

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole pasjonatów rowerowych.

- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

- Elastyczne godziny pracy.

- Zniżki na produkty i usługi oferowane przez Sport Bike.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV z tematem "Pracownik obsługi klienta - [Twoje imię i nazwisko]".

**Czekamy na Twoje zgłoszenie do 15.04.2024

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość mobilności w mieście razem z Sport Bike!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 903825186