2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Starowa Góra
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta Sklepu Internetowego ecommerce

Lokalizacja

Starowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Bezpośrednia obsługa klientów sklepu internetowego poprzez telefon, e-mail

- Udzielanie kompleksowych informacji na temat produktów, zamówień i dostaw

- Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów towaru

- Monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez klientów

- Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów i budowanie pozytywnych relacji

- Wspieranie klientów w procesie składania zamówień i dokonywania zakupów

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży e-commerce

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Znajomość zasad obsługi klienta oraz procedur reklamacyjnych

- Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- Umiejętność obsługi komputera i systemów informatycznych m.in: Excel, PrestaShop

- Wysoka kultura osobista, cierpliwość i empatia

Mile widziane:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym lub call center

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Siedziba firmy: Starowa Góra k. Łodzi, praca stacjonarna w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Starowa Góra,

Łódzkie

Łódzkie, Starowa Góra
ID: 910642253