2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ozorków
Dodane 06 maja 2024

Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw Ozorków

Wynagrodzenie

26,51 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaRekrutacja online

Oferujemy :

  • Elastyczny system pracy

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego jako kasjer/sprzedawca

  • Możliwość rozwoju

Obowiązki :

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami Stacji Paliw

  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

  • Aktywna sprzedaż artykułów promocyjnych

  • Przyjmowanie dostaw jak i ich rozładunek

Wymagania :

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość

  • Chęć pracy w systemie zmianowym

  • Otwartość na zmiany

  • Aktualna książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane prosimy o przedstawienie CV drogą e-mail.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 790221508